• Facebook
  • Pinterest
  • English

Treefabric

Przede wszystkim - meble to nasza pasja. To czym się zajmujemy na co dzień robimy z radością i nieopisaną satysfakcją. I jest to dla nas największy sukces - bo robimy dokładnie to o czym zawsze marzyliśmy.

Renowacją starych mebli zajmujemy się już od 8 lat. W tym roku otworzyliśmy naszą galerię, w której prezentujemy rzeczy wykonane przez nas, lub innych pasjonatów, z którymi blisko współpracujemy od długiego czasu. Znajdziecie nas przy ul. Szafarnia 6 lok.u3 w Gdańsku. Zapraszamy do nas serdecznie! Z chęcią opowiemy więcej o naszej pracy, pasji i o tym co możemy dla Ciebie przygotować.

Tworzymy dwuosobowy zgrany zespół - Agata, która zajmuje się oprawą artystyczną prac m.in. wykończeniem mebli, wykonaniem obrazów akrylowych, figurek ceramicznych, maluje poduszki i lalki i wiele więcej. Zaś Szymon - odpowiedzialny jest za naprawę starych mebli, konstruuje nowe drewniane półki, stoły, szafki czy gabloty i inne.

Zajmujemy się nie tylko renowacją ale także podejmujemy się tworzeniem konstrukcji we wnętrzach jak ściany z blachy rdzewionej, instalacje oświetleniowe, artystycznie zdobione ściany, schody podłogi czy drzwi z drewna. Projektujemy i odnawiamy wnętrza samodzielnie, lub we współpracy z naszą ekipą remontową. Nie boimy się żadnych wyzwań, a wręcz przeciwnie podejmujemy się nich z wielką chęcią!

Zapraszamy do nas serdecznie i gorąco! Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonu!

Do zobaczenia i usłyszenia!

Agata i Szymon

contact@treefabric.eu

© 2019 Treefabric